Saeco Phedra Cappuccino EVO

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Phedra Cappuccino to niezwykle uniwersalna półautomatyczna maszyna, która zapewnia wysoką wydajność jednocześnie potrzebując małej przestrzeni roboczej. Jest idealna dla małych firm oraz instytucji z branży Ho.Re.Ca. np. sal weselnych.
Wersja Phedra Cappuccino dedykowana do serwowania napojów opartych o świeże mleko, potrafi przygotować do 8 różnych napojów. Stanowi rozszerzenie zakresu vendingów profesjonalnych.  Wyposażona jest w cztery pojemniki: na kawę ziarnistą, mleko instant, czekoladę instant, herbatę instant, ponadto ma wbudowany automatyczny spieniacz do mleka, które pobiera prosto z kartonika lub butelki z mlekiem. Ten model przygotowuje espresso, cappuccino i inne napoje na bazie kawy ziarnistej, świeżo mielonej do każdej porcji. System podgrzewania zapewnia najlepszą jakość
wydawanych napojów.  SAECO PHEDRA jest wyposażony w graficzny wyświetlacz, panel dotykowy z dużymi etykietami , specjalny mechanizm otwierania drzwi oraz mechanizm samooczyszczania. Wyposażenie dodatkowe to szafka z pojemnikami na cukier/mieszadełka, kubeczki itp.

Wymiary (w x h x d) 395 x 714 x 430 mm
Waga 38,5 kg
Kolor czarny
Zasilanie 230 V/50 Hz
Pobór mocy 1250 W
Pojemność pojemnika na kawę ziarnistą 1 kg
Pojemność zbiornika na wodę opcja
Pojemność zbiornika na fusy 60
Pojemność tacy ociekowej 1 l
Graficzny cyfrowy wyświetlacz TAK
Automatyczny spieniacz do mleka naturalnego TAK
Ilość wyborów 8
Ilość pojemników na produkty instant 3
Pojemność bojlera (mosiądz) 0,3 l
Podłączenie wody 3/4′ (1-8bar)/zbiornik zewnętrzny
Możliwość zamykania na klucz TAK
Certyfikat CE – DEMKO TAK